Microsoft Office 2019 Professional Plus Microsoft Office Professional Plus 2019, elektronická licencia SK, 79P-05729, druhotná licencia

72 hodnotení
 
 

Vďaka novému modernému vzhľadu a časovo úsporným funkciám vydanie 2019 Office Professional Plus zlepšuje spoluprácu a vďaka možnosti ukladania dokumentov do cloudu pomocou OneDrive máte k nim prístup odkiaľkoľvek.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
Bežná cena €19,99 €29,99 €39,99 od €19,99
Ušetríte €9 (–45 %) €14 (–46 %) €10 (–25 %) €14 (–46 %)
€10,99 / ks €15,99 / ks €29,99 / ks od €10,99    
Kategória Microsoft Office
 

 

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Office Professional Plus 2019 poskytuje základné nástroje pre prácu s dokumentami. Ideálne pre malé podniky a rodiny, ktoré potrebujú najpopulárnejšie aplikácie balíka Microsoft Office vrátane programov Word, Excel, PowerPoint, OneNote a predovšetkým Outlook.

Excel v balíku Office 2019

Aplikácia Excel v balíku Office 2019 obohatí vaše prezentácie o lepšiu prácu s meradlom, nové typy grafov a ďalšie prvky navrhnuté tak, aby vám pomohli využívať vaše dáta pri vytváraní prehľadov a identifikácií trendov a príležitostí. Okrem toho môžete použitím vizuálneho grafu typu Časová os zobraziť postupnosť udalostí v chronologickom poradí pozdĺž lineárnej časovej osi.  

Word v balíku Office 2019

Vo Worde 2019 úplne novo nájdete ďalšie vzdelávacie funkcie, nástroje, titulky, zvukové opisy alebo prevod textu na reč. Skrátka všetko, čo vám uľahčí jeho používanie.  Lupa v PowerPoint 2019

S funkciou lupy môžete svoj výklad posunúť na úplne novú úroveň vďaka zavedeniu lineárneho výkladu s využitím interaktívnych snímok. Funkcia lupy poskytuje väčšiu flexibilitu a umožní vám pokračovať vo výklade bez toho, aby ste museli opustiť režim prezentácie. Poslucháči tak zostanú sústredenejší a efekt priblíženie a oddialenia zaujme ich pozornosť.

 

Parametre produktu

Verzia: 32/64 bit

Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)

Počet Zariadení: 1 PC

Prenositeľnosť Licencie: Áno (viazaná na Microsoft účet)

Platnosť Licencie: Doživotná

Typ Distribúcie: elektronická

Komerčné/firemné využitie: Áno

Dodanie: E-mailom (elektronický licenčný kľúč)

 

AKO PREBIEHA AKTIVÁCIA ?

Inštalačné súbory si môžete stiahnuť z oficiálnych stránok spoločnosti Microsoft - https://setup.office.com/

Stačí sa prihlásiť s Microsoft účtom (alebo si ho zdarma vytvoriť), zadať licenčný kľúč a systém vám vygeneruje odkaz na stiahnutie.

Podobné produkty

Typ distribúcie elektronická
Pôvod licencie druhotná