Avast Premium Security 1 lic. 12 mes.

34 hodnotení
 
 

Tweetujte bezpečne do svojho srdca, nakupujte alebo bankujte a „lajkujte“ - teda, čokoľvek, čo sa vám páči. Inteligentná detekcia hrozieb od spoločnosti Internet Security udržuje vašu identitu v bezpečí online a teraz pridáva ďalšiu vrstvu ochrany proti ransomvéru pre vaše najdôležitejšie súbory a fotografie.

Dostupnosť Skladom
€8,39 / ks    
Kategória Antivírusy
 

Pre tých, ktorí chcú hlbšiu ochranu súkromia

 

Tweetujte bezpečne do svojho srdca, nakupujte alebo bankujte a „lajkujte“ - teda, čokoľvek, čo sa vám páči. Inteligentná detekcia hrozieb od spoločnosti Internet Security udržuje vašu identitu v bezpečí online a teraz pridáva ďalšiu vrstvu ochrany proti ransomvéru pre vaše najdôležitejšie súbory a fotografie.

Spozorovanie podvodných e-mailov Avast

Držte rukojemníkov od vaších súboroch

Avast ochrana údajov

Vyhýbajte sa falošným webovým stránkam

Spozorovanie podvodných e-mailov Avast

Stop podvodným e-mailom

Avast firewall

Firewall ochráni vaše dáta

Nahliadnite dovnútra

Program Internet Security ponúka mnoho vrstiev ochrany, vďaka ktorým budete v bezpečí a váš prístroj bude pracovať hladko. Všetky pokročilé funkcie uvedené nižšie sú obsiahnuté vo vašom softvéri Internet Security.

   
   FIREWALL

   Udržujte hackerov na druhej strane steny pomocou tejto základnej bezpečnostnej funkcie, ktorá monitoruje a kontroluje, čo sa do vášho počítača vstupuje a odchádza.

   
   ANTI-SPAM

   Vyhýbajte sa spamu a inému škodlivému obsahu, aby ste sa mohli sústrediť na e-maily, na ktorých skutočne záleží.

 
   Skutočné stránky

   Chráňte sa pred hackermi, ktorí sa pokúsia ukradnúť vaše nastavenia DNS (DNS), presmerujú vás na falošné stránky a ukradnú vaše bankové údaje.

 
   Inšpektor Wi-Fi

   Automaticky detekujte slabiny vo vašej domácej sieti Wi-Fi a cudzincov, ktorí sa chystajú zapojiť do vašej siete.

 

 
   Inteligentný antivírus

   Zisťujte a blokujte vírusy , malware , spyware , ransomware a phishing. Pomocou inteligentnej analýzy zastavíme hrozby skôr, ako sa dotknú vás.

  
   CyberCapture

   Automaticky odosielajte podozrivé súbory na analýzu v cloude a v prípade hrozby posuňte liečbu všetkým používateľom Avastu.

  
   Štít správania

   Odhalte a zablokujte vzory podozrivého správania a zaistite tak ochranu pred neznámymi hrozbami a ransomvérom za nulu.

   
   Inteligentné skenovanie

   Nájdite všetky praskliny, ktoré umožňujú vniknutiu škodlivého softvéru, od nebezpečných nastavení a hesiel až po podozrivé doplnky a zastaraný softvér.

 
   Štít proti ransomvéru

   Blokujte ransomvér a ďalšie nedôveryhodné aplikácie v zmene, odstránení alebo šifrovaní vašich osobných fotografií a súborov.

  
   Sandbox

   Testujte a hrajte s podozrivými súbormi v bezpečnom prostredí skôr, ako ich necháte bežať na počítači. Uistite sa, že na vašom počítači nespôsobia skazu.

 

   
   Heslá

   Uzamknite všetky svoje účty pomocou jedného zabezpečeného hesla. Zvyšok z nich spravujeme za vás, aby ste sa mohli rýchlo a bezpečne prihlásiť.

 
 
   
   Pasívny režim

   Chcete použiť iný antivírus, ale stále si užívať funkcie Avastu? Prepnite nás do pasívneho režimu: budeme tu, keď nás budete potrebovať.

   
   NOVÝ Režim Nerušiť

   Kedykoľvek hráte, sledujete filmy alebo prezentujete na celej obrazovke, neustále odvádzame rušivé upozornenia. (Predtým nazývaný herný režim)

   
   Vyčistenie prehliadača

   Zbavte prehliadač panelov s nástrojmi, doplnkov a iných rozšírení, ktoré boli nainštalované, bez toho, aby ste si to všimli.

   
   Účet Avast

   Všetky vaše zariadenia chránené Avastom na jednom šikovnom mieste. Spravujte svoje licencie, vyhľadajte svoje mobilné zariadenia a buďte superorganizovaní, a to         jednoduchým spôsobom.

   
   Priama podpora

   Máte ťažkosti s Avastom? Ak chcete získať pomoc, nemusíte hľadať široko ďaleko. Stačí navštíviť naše online centrum podpory.

 

 

Systémové požiadavky: Windows 7,Windows 8,Windows 10,Windows 11

Hmotnosť 0.01 kg
Typ distribúcie elektronická