Microsoft Windows 10 Pro Microsoft Windows 10 Pro 32/64Bit, elektronická licence EU, FQC-09131, druhotná licence, elektronická

165 hodnotení
 
 

Windows 10 Pro slúži najmä pre podnikateľov a firmy. Pomocou tohto operačného systému jednoducho pristupujete k internej podnikovej sieti, využívate zabudované funkcie zabezpečenia, ktoré chránia všetky Vaše citlivé dáta alebo centrálne kontrolovať nastavenia Windows na viacerých počítačoch v rovnakej sieti.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €24,99
Ušetríte €16 (–64 %)
€8,99 / ks    
Kategória Operačné systémy
 

 

Windows 10 Pro 

 

IMG_1841

Windows 10 Professional je váš partner v produktivite. Získajte operačný systém, ktorý sa rýchlo spúšťa a obnovuje, má viac vstavaného zabezpečenia, ktoré vám pomôže zaistiť bezpečnosť, a je navrhnutý tak, aby fungoval so softvérom a hardvérom, ktorý už vlastníte. Windows 10 Pro je moderný operačný systém, ktorý pochádza z dlhého radu populárnych funkčných vydaní od MS. Windows je ideálny pre hráčov, kancelárske počítače a všetko medzi tým.

IMG_1842

 

Potiahnutím z ľavej strany obrazovky môžete vidieť všetky otvorené aplikácie a podľa potreby ich rýchlo prepínať. Toto sa nazýva zobrazenie úloh a existujú aj iné spôsoby, ako ho vyvolať. Môžete tiež klepnúť na tlačidlo Zobrazenie úloh na paneli úloh alebo stlačiť klávesovú skratku: Windows + Tab. Môžete tiež potiahnuť nahor po trackpade tromi prstami.

IMG_1843

Milovníci Xboxu majú s Windows 10 možnosť vytvárať nový typ medziľudskej interakcie vďaka zdeľaniu svojich hráčskych úspechov. Funkcia Game DVR umožňuje užívateľovi nahrať a následne sa s priateľmi na sociálnych sietiach podeliť o epické killy či vyfailované akcie.

 

Systémové požiadavky:

  • Procesor: 1 GHz
  • Pamäť: 1 GB RAM (32-bit) alebo 2 GB RAM (64-bit)
  • Voľné miesto na pevnom disku: 16 GB (32-bit) alebo 20 GB (64-bit)
  • Grafika: DirectX 9.0 grafický procesor s ovládačom WDDM 1.0

 

 

Verzia: 32/64 bit (OEM)

Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)

Počet Zariadení: 1 PC

Prenositeľnosť Licencie: Nie

Platnosť Licencie: Neobmedzená

Typ Distribúcie: Digitálna (ESD)

Dodanie: E-mailom (elektronický licenčný kľúč)

 

Predaj druhotných licencii je v súlade so smernicou Európskeho parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Európskeho súdneho dvora.

Hmotnosť 0.01 kg
Typ distribúcie elektronická
Pôvod licencie druhotná