Avast Ultimate 3 zariadenia 1 rok

1 hodnotenie
 
 

Jedna sada na všetko. Avast Ultimate je praktická prémiová sada všetkých nástrojov, ktoré potrebujete k starostlivosti o všetky svoje zariadenia. Obsahuje náš najpokročilejšie antivírus na blokovanie malwaru (vrátane ransomwaru) a ďalej ochranu pred sledovaním, VPN pre úplné online súkromie a špičkové nástroje pre čistenie a ladenie.  

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €39,99
Ušetríte €10 (–25 %)
€29,99 / ks    
Kategória Antivírusy
 

Jedna sada na všetko

Avast Ultimate je praktická prémiová sada všetkých nástrojov, ktoré potrebujete k starostlivosti o všetky svoje zariadenia. Obsahuje náš najpokročilejšie antivírus na blokovanie malwaru (vrátane ransomwaru) a ďalej ochranu pred sledovaním, VPN pre úplné online súkromie a špičkové nástroje pre čistenie a ladenie.  

Avast Premium Security vám zaistí kompletný online ochranu

Náš najpokročilejší antivírus vám nijako nezaťaží počítač. Naviac vám zaistí účinnú ochranu pred vírusmi, ransomware a spywarom a ochráni domácej Wi-Fi siete aj pred doteraz neznámymi hrozbami. Avast Premium Security ochráni všetky vaše telefóny, počítače a tablety.  

Avast Secureline VPN vám zariadi skutočné online súkromia

Naša VPN pomocou šifrovania na úrovni banky kompletne ochráni vaše online súkromie, takže môžete prezerať internet a platiť, komunikovať či nakupovať bez obáv, že by hackeri alebo niekto iný mohli sledovať vaše aktivity či kradnúť vaše dáta.  

Avast Cleanup Premium je komplexný nástroj na čistenie a ladenie

Z vášho počítača či telefónu ľahko vyčistí nepotrebné dáta - bude potom fungovať rýchlejšie a efektívnejšie. Získate rýchly prehľad o stave zariadenia, údržbu jedným kliknutím, nástroj na odstraňovanie bloatware a oveľa viac.    

Avast Antitrack - Zastavte online sledovanie

Rôzni slídilové môžu sledovať vaše online aktivity a zostavovať si o vás podrobný profil. Náš softvér na ochranu pred sledovaním vás upozorní, keď sa vás niekto pokúsi sledovať, a daného Slídila zastaví.

Typ distribúcie elektronická