Microsoft Office 2016 Professional Plus Microsoft Office Professional Plus 2016, elektronická licencia EU, 79P-05537, druhotná licencia

29 hodnotení
 
 

Office 2016 Professional Plus vám pomáha efektívne upravovať texty, tabuľky, prezentácie a e-mailové správy. V porovnaní s inými produktmi je tento balík uhľadenejší, vďaka kooperačným funkciám zvyšuje produktivitu, umožňuje prácu na spoločných projektoch a je špičkovo zabezpečený. Tento balík obsahuje aplikácie Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access a Skype for Business.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
Bežná cena €11,99 €24,99 od €11,99
Ušetríte €3 (–25 %) €9 (–36 %) €9 (–36 %)
€8,99 / ks €15,99 / ks od €8,99    
Kategória Office 2016
 

Office 2016 Professional Plus vám pomáha efektívne upravovať texty, tabuľky, prezentácie a e-mailové správy. V porovnaní s inými produktmi je tento balík uhľadenejší, vďaka kooperačným funkciám zvyšuje produktivitu, umožňuje prácu na spoločných projektoch a je špičkovo zabezpečený. Tento balík obsahuje aplikácie Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access a Skype for Business.

Office 2016 Professional Plus sa prispôsobuje vašim pracovným potrebám tým, že umožňuje zachytiť vaše nápady, a preniesť ich do elektronickej podoby pomocou klávesnice, pera alebo dotykovej obrazovky. Ak nebude vedieť čo ďalej, funkcia "Tell me what you want to do" vám pomôže. Zadajte kľúčové slovo súvisiace s úlohou, ktorú chcete urobiť, a pole vám navrhne vhodné možnosti. Online funkcia "Insights" založená na Bingu, prinesie do vašej pozornosti ďalšie relevantné informácie.

Aplikácie, jedna za druhou:

Word 2016

Word zlepšil prácu s komentármi pomocou nového tlačidla "odpovedať". Navyše teraz môžete upravovať PDF odseky, zoznamy a tabuľky tak, že ich len pretiahnete do Wordu.  

Excel 2016

Excel šetrí váš čas tým, že sa učí podľa vášho vzoru zadávania údajov a automaticky doplňuje potrebné údaje. Nové grafy zobrazia vaše obchodné úspechy tým najviac reprezentatívnym spôsobom . Program vám odporúči najvhodnejšie grafy a ponúkne náhľad na to, ako budú vaše dáta zobrazené.  

PowerPoint 2016

S programom PowerPoint môžete svoju prezentáciu zdieľať online jednoducho poslaním odkazu vášmu publiku.  

OneNote 2016

OneNote spracuje takmer akýkoľvek typ súboru, od tabuľky programu Excel až po videoklipy. Môžete ho synchronizovať s vašimi ďalšími zariadeniami a umožniť vám hladké zdieľanie poznámok odkiaľkoľvek.  

Outlook 2016

Outlook vám umožňuje odpovedať priamo z hlavnej obrazovky, čím budú vaše e-mailové konverzácie ešte rýchlejšie.  

Publisher 2016

Publisher vám pomáha ľahko vytvárať, prispôsobovať a zdieľať širokú škálu publikácií profesionálnej kvality. Vymeňte obrázky jednoduchým drag and drop spôsobom alebo pridajte obrázky priamo z vašich online albumov. Použite špeciálne efekty, aby vaše publikácie vynikli.  

Access 2016

Access je teraz oveľa viac než len program na vytváranie databáz. Je to jednoducho použiteľný nástroj na rýchle vytváranie databázových aplikácií založených na prehliadači, ktoré vám pomôžu spravovať vaše podnikanie. Vaše dáta sa automaticky ukladajú do databázy SQL, takže je bezpečnejšia a škálovateľnejšia než kedykoľvek predtým a svoje aplikácie môžete jednoducho zdieľať s kolegami.  

Skype for Business

Skype for Business vám umožňuje sa spojiť s kolegami alebo obchodnými partnermi vo vašej spoločnosti a na celom svete. Začnite konverzácie pomocou chatu, hlasových hovorv alebo videohovorov. Pozrite sa, kedy sú vaše kontakty k dispozícii online, počas stretnutia alebo prezentácie. Zdieľajte svoju obrazovku počas stretnutí alebo dajte kontrolu ostatným.

 

Systémové požiadavky

  • Procesor: 1 GHz
  • Pamäť: 1 GB RAM (32-bit) alebo 2 GB RAM (64-bit)
  • Voľné miesto na pevnom disku: 3 GB
  • Grafika: DirectX 10.0
  • Operačný systém: Windows 7 alebo 10; Windows Server 2008 R2, 2012 alebo 2012 R2

 

Verzia: 32/64 bit

Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)

Počet Zariadení: 1 PC

Prenositeľnosť Licencie: Nie

Platnosť Licencie: Neobmedzená

Typ Distribúcie: Digitálna (elektronická)

Dodanie: E-mailom (elektronický licenčný kľúč)

 

Typ distribúcie elektronická
Pôvod licencie druhotná