NHL 22 (Xbox One)

Neohodnotené
 
 

Postavte sa na ľad, objavte v sebe hviezdne schopnosti a skúste zistiť, ako ďaleko by ste to dotiahli vo svete hokeja. Predstavujeme NHL 22 s novými prvkami a zdokonaleniami.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena €52,99
Ušetríte €21,60 (–40 %)
€31,39 / ks    
Kategória Xbox One
 

Popis produktu

Na prvý pohľad vás osloví výrazne kvalitnejší obraz. Tvorcovia si na ňom dali naozaj záležať. Vizuál hry NHL 22 prepracovali do najmenších detailov, takže uvidíte aj pohyby očí jednotlivých hráčov. Na autenticite získali i samotné súboje o puk a prihrávky. Každý hráč zároveň získava dve schopnosti inšpirované skutočnými hokejistami. Nechýbajú ani nové triky a animácie. Neváhajte a pustite sa do toho!

NHL22
 

Vizuálna revolúcia

Obraz hry NHL22 prešiel kompletnou inováciou, čím sa dostáva na celkom novú úroveň. Vďaka technológii Engine Frostbite na vás čakajú neuveriteľne autentické zábery štadióna aj mimika jednotlivých postáv. Budete mať pocit, akoby ste boli súčasťou ozajstného hokejového zápasu!

Vizuálna revolúcia

Nové schopnosti

Jednotliví hráči dostanou vždy jednu zónovou schopnost měnící hru a jednu vylepšenou superhvězdnou schopnost, přičemž každá schopnost vychází ze skutečných schopností těch nejlepších hokejistů. Budou vaše přihrávky naprosto přesné? Nebo získáte schopnost bleskových reflexů před brankou? Nebo snad bude vaše postava známá pro svou tvrdou střelu příklepem?

Nové schopnosti

Ako v realite

Fyzika hokejky sa v porovnaní s predchádzajúcou verziou hry posunula vpred. Akýkoľvek pohyb, prihrávka či súboj o puk pôsobia ako ozajstné. Zásluhou technológie Engine Frostbite dokonale vyniknú a navyše si vychutnáte aj nové triky, animácie a zdokonalenia prostredia či hráčskej techniky.

Ako v realite
Typ distribúcie elektronická