Mortal Kombat 11

1 hodnotenie
 
 

Prebojujte sa s jedným zo svojich hrdinov až na vrchol siene slávy a dokážte ostatným, že ste pánom novej éry brutality v jedenástom pokračovaní kultovnej série.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €29,99
Ušetríte €10,10 (–33 %)
€19,89 / ks    
Kategória Xbox One
 

Kultovná séria Mortal Kombat sa dočkala ďalšieho pokračovania a opäť je na čo sa dívať. Počin štúdia Netherrealm s poradovým číslom 11 plynulo nadväzuje na predchádzajúce diely a odhaľuje následky Raidenových zločinov. Okrem iného sa stanete svedkami manipulácie s časovým kontinuom, ktoré sa naučíte využívať v svoj prospech. Hra ponúkne i množstvo noviniek, či už vo forme nových postáv, chvatov alebo zbraní, tak i herných módov. Okrem nepostradateľnej kampane nájdete v hre ešte mód veží, kde na vás budú čakať o poznanie ťažší protivníci. Odmeny za vyhrané zápasy si môžete vyzdvihnúť v inom móde nazvanom „Krypta“. Tu na vás bude čakať skutočne veľké množstvo truhiel, ktoré budete môcť za vyhrané zápasy odomykať. Hra Mortal Kombat 11 už nieje len obyčajná lokálna multiplayerová bojovka.

Bojovníci všetkého druhu

V hre sa môžete tešiť nielen na hrdinov, ktorých by ste z predchádzajúcich dielov očakávali, ale aj na tých, ktorí v rámci novších dielov postupne zmizli zo scény. Zahrať si tak môžete nielen za najznámejších hrdinov série Raiden, Baraka alebo Kronika, ale aj za menej výrazné charaktery.
Bojovníci všetkého druhu

Nové údery, kombinácie a fatality

Každá postava disponuje množstvom špeciálnych chvatov či bojových kombinácií a je len na vás, či dokážete tieto zručnosti správne zužitkovať a vyhrať zápas. Pochopiteľne sa môžete tešiť aj na množstvo nových a brutálnych fatalít, ktoré zneškodnia súpera nadobro.
Nové údery, kombinácie a fatality

Nič nieje stratené

Pochopiteľne sú zápasy, ktoré svojou nevyrovnanosťou pripomínajú skôr exhibíciu a takmer od začiatku je rozhodnuté, kto asi zvíťazí. Cieľom tejto hry je však zabezpečiť čo možno najviac vyrovnané klanie, a preto hra prichádza s novou špeciálnou schopnosťou Fatal Blow. Odomkne sa vám iba raz za zápas, a to v momente, keď vaše zdravie klesne pod úroveň 30 %. Použitím tohto komba spôsobíte súperovi značnú ujmu na zdraví a sily sa tak opäť trochu vyrovnajú.
Nič nieje stratené

Stále je čo vylepšovať

Všetky postavy (až na 2 výnimky) máte odomknuté hneď od začiatku, rovnako tak i ich fatality a všetky bojové kombá. Hoci im silu a obratnosť už nezlepšíte, môžete postavy priebežne vylepšovať aspoň esteticky. Za víťazstvo v zápasoch získate peňažnú odmenu a za ušetrené peniaze môžete v krypte odomykať truhly obsahujúce nepreberné množstvo nových skinov.
Typ distribúcie elektronická