GTA 5 (Premium Edition) GTA 5 (Premium Edition) Xbox One, elektronická

1 hodnotenie
 
 

Grand Theft Auto V je najambicióznejším projektom spoločnosti Rockstar Games. Slnečná metropola Los Santos vás spolu s jej obyvateľmi pozýva na návštevu!

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €22,99
Ušetríte €1 (–4 %)
€21,99 / ks    
Kategória Xbox One
 

Grand Theft Auto V je najambicióznejším a najrozsiahlejším projektom spoločnosti Rockstar Games. Nekompromisne využíva každučký gram výkonu, ktorý ponúka súčasná generácia konzol a stolových počítačov. Los Santos – rozľahlá slnečná metropola plná svojpomocných guru, vychádzajúcich hviezdičiek aj blednúcich celebrít, ktorým kedysi závidel celý západný svet – sa v časoch ekonomickej neistoty a lacných reality show usiluje udržať nad vodou. Uprostred toho všetkého stoja traja svojrázni zločinci zvažujúci svoje vlastné šance na úspech a prežitie.

Zahrajte sa s troma (anti)hrdinami

Franklin – bývalý gangster z ulice hľadajúci tú pravú príležitosť a veľké peniaze, Michael – bývalý profesionálny trestanec, ktorého odchod do dôchodku nie je taký ružový, ako dúfal, a Trevor – násilný, drogovo závislý maniak. Keď sa títo traja zapletú s jednými z najhorších a najnebezpečnejších členov podsvetia , americkej vlády a zábavného priemyslu, výber možností sa zužuje a trojica hlavných hrdinov riskuje v sérii odvážnych a nebezpečných lúpeží, ktoré môžu navždy zmeniť ich život. Len tak dokážu prežiť v nemilosrdnom meste, kde sa nikomu nedá veriť – ani sebe navzájom.
Zahrajte sa s troma (anti)hrdinami

Zdokonalená verzia pre Xbox One prináša ten najlepší pôžitok z hry

S verziou Grand Theft Auto V pre Xbox One sa so slávnym svetom Los Santos a Blaine County zoznámite v novom grafickom šate a s množstvom vylepšení. Okrem precíznejšej grafiky sa môžete tešiť na nové zbrane, vozidlá, zvieratá či aktivity. Nechýba ani viac obyvateľov a s tým súvisiaci väčší počet automobilov a chodcov. V hre nájdete aj zdokonalené efekty deštrukcie, počasia a podobne. Poteší vás tiež podpora režimu sledovania z vášho uhla pohľadu. Neuveriteľne detailný svet Los Santos a Blaine County tak môžete skúmať celkom novým a autentickejším spôsobom.
Zdokonalená verzia pre Xbox One prináša ten najlepší pôžitok z hry

Cez internet sa môže hrať až 30 hráčov

Súčasťou Grand Theft Auto V je aj Grand Theft Auto Online – multihráčsky online svet, do ktorého sa môže naraz zapojiť až 30 hráčov a dvaja diváci. Nájdete v ňom všetky existujúce vylepšenia herného systému a aj dodatočný obsah vydaný Rockstarom pre Grand Theft Auto Online, vrátane režimov Lúpeže a Protivníci. Okrem toho si hráči môžu svoje postavy aj postup v Grand Theft Auto Online preniesť z platforiem PlayStation3 a Xbox 360 do verzie pre Xbox One.
Cez internet sa môže hrať až 30 hráčov

Hudba pre každého

Na novej rozhlasovej stanici The Lab FM nájdete nové skladby inšpirované pôvodným herným soundtrackom. Na spoluprácu boli pozvaní umelci ako Earl Sweatshirt, Freddie Gibbs, Little Dragon, Killer Mike či Sam Herring z Future Islands.
Hudba pre každého

Prémiová edícia

Sa hrou získate tiež balík Criminal Enterprise Starter Pack pre Online režim. Ten obsahuje várku peňazí, domov, firiem, zbraní a áut v hodnote cez 10 miliónov GTA dolárov, ktoré vám uľahčia počiatočný postup.

 

Typ distribúcie elektronická