FIFA 23 Xbox One

Neohodnotené
 
 

Vstúpte do sveta a emócií profesionálnej futbalovej ligy. Vnímajte detaily a pomocou inovovanej technológie HyperMotion2 aj pohyby hráčov. Zostavte si vlastný tím snov.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €39,99
Ušetríte €8 (–20 %)
€31,99 / ks    
Kategória Xbox One
 

Zabojujte so svojimi priateľmi na rôznych platformách rovnakej generácie v režime Priateľských zápasov. Okrem aktualizovanej taktiky strieľania na vás čaká aj prepracované narábanie s loptou, penalty a rohy. Skrátka futbal v celej svojej rozmanitosti – presne tak, ako ho máte radi. Inovovaná technológia HyperMotion2 s dvojnásobným množstvom zaznamenaných dát a viac ako 6000 animáciami zaistí autentický zážitok, ktorý vás pohltí. Ak si zvolíte Profi kluby, máte možnosť ukázať vlastnú dávku invencie a vykonať rôzne úpravy, prepracovať metodiku zápasov formou „drop-in“ či aplikovať nespočet dostupných vylepšení. Taktiež sa môžete spojiť s komunitou Volta Football a ešte viac prispôsobiť a rozvinúť vášho hráča.

 

Hra plná adrenalínu

Zažite atmosféru profesionálnej futbalovej ligy a vychutnajte si autentické opakované zábery v rozšírenej realite. Vnímajte aj tie najmenšie detaily ako napríklad povrch trávnika a nechajte sa ovládnuť emóciami panujúcimi priamo na štadióne. Hra FIFA 23 je zárukou neopakovateľného zážitku.

pastedGraphic_1.png

Dokonalý herný systém

Realistické zobrazenie a vyspelý spôsob snímania zápasu vás skrátka pohltia. Sofistikovaný algoritmus vytvára v reálnom čase nové animácie tak, aby pohyb hráčov pôsobil ako skutočné interakcie na futbalovom ihrisku.

pastedGraphic_2.png

Choďte za svojim snom

V rámci režimu Kariéra si vyskúšate úlohu hráča alebo trénera. Presne zadefinujete svoju hráčsku osobnosť, na mieru si ušijete najlepšie okamihy vo FIFA 23 a z pozície tých najslávnejších trénerských legiend povediete svoj tím na ceste za víťazstvom.

pastedGraphic_3.png

FIFA 23 Ultimate Team

Vytvorte si vlastné vysnívané futbalové mužstvo. Vyberajte spomedzi tisícov súčasných i minulých hráčov. Stvorte nových hrdinov a ikony medzinárodného futbalu. Využite prepracovaný systém súhry, ktorý vám ponúkne nové možnosti.

pastedGraphic_4.png

Ženský klubový futbal

Zahrajte si v ženskej futbalovej lige. Vďaka špeciálnemu snímaniu HyperMotion2 uvidíte maximálne realistické pohyby hráčok. Tešte sa na Division 1 Arkema a Barclays FA Women’s Super League.

pastedGraphic_5.png

FIFA World Cup

V rámci pripravovanej bezplatnej obsahovej aktualizácie na vás čoskoro čaká aj ochutnávka z medzinárodného futbalu FIFA World Cup Katar 2022 a FIFA Women’s World Cup Australia and New Zealand 2023.

pastedGraphic_6.png

Typ distribúcie elektronická