Crash Bandicoot N Sane Trilogy (Xbox One)

Neohodnotené
 
 

Kombinácia silného príbehu, skvelej hrateľnosti a prepracovanej modernej grafiky. Tak možno zhrnúť remaster všetkých troch dobrodružstiev obľúbeného vačkovca Crasha Bandicoota.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €49,99
Ušetríte €7 (–14 %)
€42,99 / ks    
Kategória Xbox One
 

Popis produktu

Hádam každý, kto vlastnil Playstation 1, alebo sa iba zaujímal o videohry už v 90. rokoch, musí poznať statočného vačkovca Crasha Bandicoota a jeho sestričku Coco. Tieto postavy sa objavili v troch dieloch svetoznámej hernej trilógie, ktorá sa stala absolútnym bestsellerom vo svojej kategórii a veľa rokov inšpirovala vývojárov hier. Rozhodli sa urobiť remaster zábavného a chytľavého príbehu, ktorý umožní milovníkom pôvodnej série aj novým hráčom prežiť nevšedné dobrodružstvo v modernom prevedení.

Pútavý príbeh

Vo všetkých dieloch tejto prepracovanej trilógie bol zámerne ponechaný totožný príbeh ako v pôvodnej sérii, pretože práve tento chytľavý príbeh si získal milióny obdivovateľov. Tvorcovia remastera sa dokonca snažili zachovať aj vzhľad jednotlivých misií. Kto by si však myslel, že iba skopírovali pôvodné textúry a dodali im moderný nádych, ten by sa mýlil. Vývojári vytvorili kompletne nový herný engine, ktorý skvelo kopíruje vzhľad pôvodnej hry.
Pútavý príbeh

Upravené ovládanie

Aj keď sa hra snaží pôsobiť totožne, niektoré úpravy - napr. ovládanie - boli nevyhnutné. Keďže pôvodná hra vznikala v čase, kedy bola 3D grafika len v plienkach, často sa vyskytovali miesta, ktoré pôsobili neprehľadne a boli dôvodom množstva nepríjemných opakovaní. Posun kamery alebo nové rozloženie ovládacích prvkov je preto niečo, čo sa od remastera určite očakávalo.
Upravené ovládanie

Všetko v jednom

Všetky tri diely série nájdete v jedinej hre. Vo všetkých úrovniach sú po novom k dispozícii časové skúšky, ktoré vám neraz potrápia.
Všetko v jednom
Typ distribúcie elektronická