Assassin's Creed Valhalla (Xbox One)

Neohodnotené
 
 

Vstúpte do sveta neutíchajúcej vojny, krvavých bitiek a opevnených severských osád v novej kapitole hernej série Assassin's Creed. Toto obdobie patrí Vikingom.

Dostupnosť Skladom
€39,99 / ks    
Kategória Xbox One
 

Ako vikingského bojovníka vás čaká dlhá púť, ktorá vám zaistí miesto medzi bohmi vo Valhalle. Čaká vás množstvo nefalšovaných súbojov s nepriateľmi, ktorí vás rozhodne nemajú v pláne šetriť. Vďaka vyhratým bitkám si posilníte svoj politický vplyv, a keďže ste vyrástli na dávnych príbehoch o silných bojovníkoch, obrovských bitkách a nekonečnej sláve, je vaším životným cieľom stať sa tým najmocnejším bojovníkom. Pomocou RPG mechanik môžete ovplyvňovať vývoj a vylepšovať výbavu svojej postavy. Vaše rozhodnutie môže ovplyvniť vzťahy so spojencami aj vojnové plány a posunúť vás v dlhej ceste k večnej sláve. V hre sa nebudete starať len o vlastnú postavu, ale aj o severskú osadu a blahobyt miestnych. Môžete teda stavať, vylepšovať a prispôsobovať najrôznejšie dobové budovy.

 

Neporaziteľný bojovník

Smrtiaca zbraň vo vašej ruke bude vaším najlepším priateľom. Vystúpte proti nepriateľom so severskou sekerou, obojručným mečom alebo typickou skrytou čepeľou a staňte sa presláveným neľútostným vikingským bojovníkom.
Neporaziteľný bojovník

Otvorený svet na dlani

K dispozícii máte obrovskú otvorenú mapu, v ktorej na vás čakajú desiatky vedľajších úloh, krásnych výhľadov a predovšetkým dlhé hodiny zábavy. Vaša cesta povedie z nehostinných nórskych brehov do anglického kráľovstva a ešte ďalej.
Otvorený svet na dlani

Vodca klanu

Veďte nájazdy naprieč Anglickom, dobite opevnené osady a získajte bohatstvo pre svoj ľud. Chopte sa vedenia svojho klanu, prijímajte nových bojovníkov a vychutnajte si vikingský život po svojom.

 

Typ distribúcie elektronická