Microsoft Office 2016 pre študentov a domácnosti

7 hodnotení
 
 

Zjednodušte si život s aplikáciou Office 2016 ponúkajúcou to najlepšie na vytváranie a zorganizovanie vašich dokumentov. Kancelársky balík vás prekvapí množstvom integrovaných nástrojov, ktorých ovládanie bude hračkou. Nechýbajú ani prvky, ktoré ušetria váš čas. Či už vyskúšate Word, PowerPoint, Excel alebo OneNote – práca vám vždy pôjde od ruky. Používanie balíka spríjemní moderný vzhľad a praktické cloudové úložisko OneDrive, vďaka ktorému sa k svojim dokumentom dostanete kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €29,99
Ušetríte €13 (–43 %)
€16,99 / ks    
Kategória Office 2016
 

TEXT V HLAVNEJ ÚLOHE

Zverte sa do rúk Wordu a uľahčite si vytváranie textových dokumentov. Okrem toho sa prestanete báť aj vkladania obrázkov. Vďaka výborným nástrojom na úpravu, revíziu aj zdieľanie vám práca pôjde ako po masle. S tvorbou dokumentov vám tiež pomôže inteligentná karta Návrh s možnosťou bleskurýchleho prístupu k potrebným funkciám.

 

OČARUJÚCE PREZENTÁCIE

Podeľte sa so svetom o vaše nápady prostredníctvom vylepšenej aplikácie PowerPoint. V ponuke má množstvo funkcií, s ktorými vytvoríte neprehliadnuteľné prezentácie, vyladené do posledného detailu. Novinkou je okrem iného ešte viac možností prechodu obrázkov, ktoré vám otvoria novú dimenziu prezentácií.

 

TABUĽKY, GRAFY AJ ANALÝZY ĽAHKO A JEDNODUCHO

Nekamarátite sa s dátovými tabuľkami a čísla a grafy vám nič nehovoria? S aplikáciou Excel sa to zmení. Prehľadné a zrozumiteľné rozhranie vás prevedie všetkým, čo budete potrebovať a funkcie Analytické nástroje, Tvorca vzorcov a Prierezy vám budú pravidelne uľahčovať vašu prácu.

 

MIESTO PRE VAŠE POZNÁMKY

Zabudnite na zásuvky plné papierov i priečinok s nespočetným množstvom rozpísaných dokumentov. Aplikácia OneNote uchová všetky vaše nápady, poznámky aj multimediálne súbory v podobe fotografií či videí na jednom mieste. Stane sa vašim digitálnym poznámkovým blokom, ktorý budete mať kedykoľvek poruke. Uložené súbory možno zdieľať aj s ostatnými.

 

NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP

Rozlúčte sa s neustálym kopírovaním súborov na flash disk. Office 2016 ponúka praktickú možnosť užívateľského prihlásenia do úložiska OneDrive, kde na vás budú čakať všetky vaše dokumenty. To všetko kedykoľvek a z akéhokoľvek zdroja.

 

Systémové požiadavky

Procesor: 1 GHz

Pamäť: 1 GB RAM (32-bit) alebo 2 GB RAM (64-bit)

Voľné miesto na pevnom disku: 3 GB

Grafika: DirectX 10.0

Operačný systém: Windows 7 alebo 10; Windows Server 2008 R2, 2012 alebo 2012 R2

 

Parametre produktu

Verzia: 32/64 bit

Jazyk: Vo všetkých jazykoch (Slovenčina aj Čeština)

Počet Zariadení: 1 PC

Prenositeľnosť Licencie: Nie

Platnosť Licencie: Neobmedzená

Typ Distribúcie: Digitálna

Dodanie: E-mailom (elektronický licenčný kľúč)

 

 

 

 

Hmotnosť 0.01 kg
Typ distribúcie elektronická
Pôvod licencie druhotná