Mafia (Definitive Edition) Mafia (Definitive Edition)

5 hodnotení
 
 

Kultový príbeh taxikára Thomasa Angela, ktorý pracuje pre taliansku mafiánsku rodinu Salieri, sa vracia v rozšírenej prepracovanej verzii inšpirovanej originálom z roka 2002.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €39,99
Ušetríte €22,40 (–56 %)
€17,59 / ks    
Kategória Hry
 

Príbeh, ktorý sa v roku 2002 zapísal do histórie počítačových hier, sa vracia. Znovu sa ocitnete v 30. rokoch 20. storočia v americkom meste Lost Heaven, ktoré je sužované veľkou ekonomickou krízou. Táto situácia prospieva rozvoju mafie - v meste sa nachádzajú dve veľké rodiny, ktoré bojujú o vplyv. Ako taxikár Thomas Angelo sa vďaka niekoľkým službám pre rodinu Salieri stávate súčasťou talianskej mafie. Čaká na vás množstvo nebezpečných úloh, pri riešení ktorých si budete musieť zašpiniť ruky. Odmena za ich vykonanie je vysoká a vy v čase obrovskej hospodárskej krízy nemáte na výber.

Rodinné záležitosti

Príbeh pojednáva o zložitej ekonomickej situácii v USA v 30. rokoch 20. storočia. Mesto je ovládané organizovaným zločinom a prekvitá obchod s nelegálnym alkoholom. Táto situácia privedie hlavného hrdinu Thomasa Angela až do talianskej mafiánskej rodiny Salieri a vás čaká objavovanie života amerického podsvetia.
Rodinné záležitosti

Staronový príbeh

Prepracovaná verzia Mafia: Definitive Edition je vytvorená na motívy originálu z roka 2002. Okrem rozšíreného príbehu sa môžete tešiť aj na nádhernú upravenú grafiku v 4K a vylepšenú hrateľnosť.
Staronový príbeh

Ťažké časy v Lost Heaven

Preskúmajte americkú kultúru 30. rokov 20. storočia. Vydajte sa v ústrety autentickému zážitku, povozte sa v dobových vozidlách, spoznajte nových priateľov a užite si prepracovaný herný príbeh. 

 

Typ distribúcie elektronická