Grand Theft Auto V (GTA 5) Premium Edition

27 hodnotení
 
 

Los Santos – rozľahlá slnečná metropola plná svojpomocných guru, vychádzajúcich hviezdičiek aj blednúcich celebrít, ktorým kedysi závidel celý západný svet – sa v časoch ekonomickej neistoty a lacných reality show usiluje udržať nad vodou. Uprostred toho všetkého stoja traja svojrázni zločinci zvažujúci svoje vlastné šance na úspech a prežitie.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €18,99
Ušetríte €3 (–15 %)
€15,99 / ks    
Kategória Hry na PC
 

Zahrajte sa s troma (anti)hrdinami

Franklin – bývalý gangster z ulice hľadajúci tú pravú príležitosť a veľké peniaze, Michael – bývalý profesionálny trestanec, ktorého odchod do dôchodku nie je taký ružový, ako dúfal, a Trevor – násilný, drogovo závislý maniak. Keď sa títo traja zapletú s jednými z najhorších a najnebezpečnejších členov podsvetia , americkej vlády a zábavného priemyslu, výber možností sa zužuje a trojica hlavných hrdinov riskuje v sérii odvážnych a nebezpečných lúpeží, ktoré môžu navždy zmeniť ich život. Len tak dokážu prežiť v nemilosrdnom meste, kde sa nikomu nedá veriť – ani sebe navzájom.
Zahrajte sa s troma (anti)hrdinami
CA4839CA-207C-4036-9343-C64E9DB149A9

Zdokonalená PC verzia prináša ten najlepší pôžitok z hry

Svet Los Santos a Blaine County môžete v Grand Theft Auto V skúmať v minimálne 4K rozlíšení s plynulou frekvenciou 60 záberov za sekundu. V hre nájdete rozsiahlu ponuku grafických nastavení – napr. viac ako 25 samostatných položiek na kvalitné textúry, shadery, teseláciu či antiliasing. Nechýba ani možnosť prispôsobenia ovládania klávesnice a myši. Nastavíte si tiež hustotu obyvateľov a s tým súvisiaci počet automobilov a chodcov. Poteší vás aj podpora dvoch či troch monitorov, kompatibilita s 3D zobrazením a podpora plug-and-play ovládača. V porovnaní s verziou pre konzoly tu nájdete podporu režimu sledovania z vášho uhla pohľadu. Neuveriteľne detailný svet Los Santos a Blaine County tak môžete skúmať celkom novým a autentickejším spôsobom.
Zdokonalená PC verzia prináša ten najlepší pôžitok z hry

Cez internet sa môže hrať až 30 hráčov

Súčasťou PC verzie Grand Theft Auto V je aj Grand Theft Auto Online – multihráčsky online svet, do ktorého sa môže naraz zapojiť až 30 hráčov a dvaja diváci. Nájdete v ňom všetky existujúce vylepšenia herného systému a aj dodatočný obsah vydaný Rockstarom pre Grand Theft Auto Online, vrátane režimov Lúpeže a Protivníci. Okrem toho si hráči môžu svoje postavy aj postup v Grand Theft Auto Online preniesť z platforiem PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One do verzie pre PC.
 
 
Cez internet sa môže hrať až 30 hráčov

Staňte sa režisérom svojho filmu

Spolu s PC verziou Grand Theft Auto V vyšiel aj Editor Rockstar – set kreatívnych nástrojov na nahrávanie, editovanie a zdieľanie videí z Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online. S režisérskym režimom Editora Rockstar premeníte svoju predstavu na skutočnosť. Umožní vám vytváranie kreatívnych scén s hrdinami príbehu, chodcami či zvieratami. Okrem pokročilej práce s kamerou, strihových efektov (zrýchlené či spomalené zábery) a množstva kamerových filtrov môžu hráči do svojho videa pridať aj ľubovoľnú skladbu z rozhlasových staníc GTAV alebo dynamicky meniť intenzitu svojho soundtracku. Videá možno priamo z Editora zdieľať na YouTube alebo platforme Rockstar Games Social Club.
Staňte sa režisérom svojho filmu

Hudba pre každého

Na novej rozhlasovej stanici The Lab FM nájdete nové skladby inšpirované pôvodným herným soundtrackom. Na spoluprácu boli pozvaní umelci ako Earl Sweatshirt, Freddie Gibbs, Little Dragon, Killer Mike či Sam Herring z Future Islands. Zákutia Los Santos a Blaine County si však môžu hráči vychutnať aj pri tónoch svojej vlastnej hudby z produkcie rozhlasovej stanice Self Radio, určenej výlučne na prehrávanie vlastných piesní.
Hudba pre každého

Prémiová edícia

Sa hrou získate tiež balík Criminal Enterprise Starter Pack pre Online režim. Ten obsahuje várku peňazí, domov, firiem, zbraní a áut v hodnote cez 10 miliónov GTA dolárov, ktoré vám uľahčia počiatočný postup.
Prémiová edícia
 
Typ distribúcie elektronická
Digitálna platforma Rockstar