Farming Simulator 22

9 hodnotení
 
 

Premeňte svoj domov na farmu. Simulátor vám sprostredkuje každý detail zo života farmára. Pracujte na poli, vyskúšajte si poľnohospodárske stroje a starajte sa o zvieratá.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €29,99
Ušetríte €12 (–40 %)
€17,99 / ks    
Kategória Hry na PC
 

Staňte sa farmárom a pustite sa do práce. Čaká vás pestovanie plodín, starostlivosť o zvieratá, rúbanie stromov či odpratávanie snehu. Po novom sa bude všetko odvíjať od aktuálneho ročného obdobia. Prispôsobí sa mu zber úrody aj výsev semien. S povinnosťami vám pomôžu skutočné poľnohospodárske stroje z dielne reálnych výrobcov. Môžete vyberať spomedzi viac ako 400 rôznych modelov, náradia a pomôcok. Vo verzii Multiplayer máte možnosť spolupracovať s ďalšími farmármi alebo si vyskúšať rozličné modifikácie.

Farming Simulator 22
 

Život na farme

Simulátor povolania farmára vás prenesie na jedno z troch miest v Európe a Amerike. Budete sa musieť zorientovať v poľnohospodárstve, lesníctve i chove zvierat a naučiť pracovať s poľnohospodárskymi strojmi.

 

Život na farme

Povinnosti počas celého roka

Hra prináša novinku v podobe striedania ročných období, čím sa ešte viac približuje skutočnému životu farmára. Počet strojov, z ktorých si môžete vyberať, vývojári rozšírili na viac ako 400. Všetky pracovné nástroje pochádzajú od reálnych výrobcov poľnohospodárskej techniky. Spomeňme napríklad značky John Deere, CLAAS, Valtra alebo New Holland.

Povinnosti počas celého roka

Multiplayer

Keď sa do hry zapojí viacero hráčov, čaká vás omnoho viac zábavy. Farming Simulator 22 nie je v tomto smere výnimkou. Vyskúšajte Multiplayer s bezplatnými modifikáciami, vytvorenými hráčskou komunitou, a pridajte sa k ďalším farmárom.

Multiplayer
Typ distribúcie elektronická