FAR CRY 6

Neohodnotené
 
 

Pustite sa spolu s Dani Rojas do odhodlaného boja za spravodlivosť a slobodu. Spojte sa proti diktátorovi Antonovi Castillovi a docieľte lepšiu budúcnosť obyvateľov ostrova Yara.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €59,99
Ušetríte €35,10 (–58 %)
€24,89 / ks    
Kategória Hry na PC
 

Hry z kolekcie Far Cry sú plné napätia, adrenalínu a viery v lepšiu budúcnosť. Budete v nich musieť byť vynaliezaví, rafinovaní a vždy o krok napred. Dej hier vás vtiahne do života karibských ostrovanov Yara zmietajúcich sa v revolúcii vedenej proti vodcovi Antonovi Castillovi a jeho synovi Diegovi. Národ je v dôsledku sankcií a najrôznejších problémov vystavený chudobe a názorovej rozpoltenosti. Anton si udržiava moc násilím. Jeho brutalita nepozná hranice. Nastal preto najvyšší čas na vzburu, ktorá prinesie ovocie v podobe nádeje na lepšie zajtrajšky. Cesta k pokoju a slobode však nebude jednoduchá. Zoznámte sa s hrdinami odhodlanými bojovať za svoju krajinu a položiť za ňu i život.

Hry z kolekcie Far Cry

Ak túžite po napätí a adrenalíne, hra Far Cryplná emócií a neočakávaných zvratov, do ktorých sa môžete zapojiť, je pre vás ideálnou voľbou. Hlavným hrdinom prepožičali svoje hlasy hollywoodske hviezdy, čo len umocňuje celkové poňatie hry. Nájdete ju vo verziách pre X Box Series X, Xbox Series S, Xbox One, Playstation 4, Playstation 5, Epic Games, Stadia a Ubisoft Connect.

Hry z kolekcie Far Cry

Zdanlivý raj na zemi

Spoznajte ostrovanov Yara zmietajúcich sa v revolúcii vedenej proti vodcovi Antonovi Castillovi a jeho synovi Diegovi. Pôvodne mal Castillo v úmysle obnoviť jeho zašlú slávu ale metódy, aké si na to zvolil, sú pre národ neúnosné. Anton neváha obetovať aj vlastných ľudí a spojencov. Dajte si na neho pozor.

Zdanlivý raj na zemi

Vzbura je jediným riešením

Ostrovný národ je v dôsledku sankcií a rôznych problémov vystavený chudobe, názorovej rozpoltenosti a únave. Brutálny útlak donúti obyvateľov k vzbure, v ktorej vidia nádej na lepšie zajtrajšky a pokojnejší život aj pre ďalšie generácie. Pridajte sa k partizánom a pustite sa spolu s nimi do boja.

Vzbura je jediným riešením

Odhodlaní hrdinovia

Hlavnou postavou hry je Dani Rojas. Vyberte si, či bude ženou alebo mužom. Vyrastal na Yare a na vlastnej koži okúsil brutalitu Antona Castilla. Preto je odhodlaný presadiť zmenu. Vaše sympatie si získa aj Clara Garcia a Juan Cortez.

Odhodlaní hrdinovia

Chorizo, Guap a Chicharrón

Pes Chorizo, pohybujúci sa vďaka kolieskam, je doslova postrachom bojového poľa. Na prvý pohľad pôsobí milo, ale zdanie klame. Punkerský kohút Chicharrón vás prekvapí v mnohých ohľadoch. Videli ste už niekedy krokodíla oblečeného do štýlovej rifľovej vesty? Ak zblízka zbadáte blýskajúci sa Guapov zlatý zub, je s vami amen.

Chorizo, Guap a Chicharrón

Bojujte čo vám sily stačia

Vo svete Yara je všetko možné. Túlajte sa po ostrove alebo si odomknite akékoľvek vozidlo a sadnite za volantAktivujte zbrane a čeľte Antonovým obrneným transportérom. O akčné scény rozhodne nie je núdza.

Bojujte čo vám sily stačia
Typ distribúcie elektronická
Digitálna platforma Ubisoft Connect