Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077, elektronická, GOG

Neohodnotené
 
 

Ľudia, ktorí sú čiastočne robotmi, a mesto, ktoré je svojimi technológiami za hranicami tých našich. Vitajte vo svete Cyberpunk 2077 a zažite futuristické dobrodružstvo.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€39,99 / ks
Kategória Hry na PC
 

Svet sa zmenil a ľudstvo tiež. Ako nájomný žoldnier menom V sa budete pohybovať vo futuristickom meste Night City, kde sú telesné modifikácie najhorúcejším trendom a túžba po moci neprekonateľným pokušením. Jedného dňa však dostanete úlohu, ktorá sa len tak neodmieta. Vašim cieľom bude získať najnovší implantát, ktorý v sebe ukrýva kľúč k nesmrteľnosti. Táto úloha ale nebude prechádzkou ružovou záhradou a pri jej plnení budete potrebovať veľa skúseností. Na nič nečakajte a začnite ich získavať už teraz.

Život za hranicou zákona

Čo je to vlastne cyberpunk? Profesia, ktorú vykonávate, známa skôr pod slovným spojením mestský žoldnier. Ako je o žoldnieroch známe, za vysokú odmenu sú ochotní splniť takmer akúkoľvek úlohu. Dokážte celej metropole, že práve vy ste ten najlepší v okolí, a za získané odmeny s chuťou vylepšujte svojho hrdinu množstvom kybernetických gadgetov.
Život za hranicou zákona

Implantát nesmrteľnosti

Jednou z vašich najriskantnejších úloh je získať implantát nesmrteľnosti. Cesta k nemu ale nebudete jednoduchá, už len preto, že nie ste ani zďaleka jediní, kto po ňom túži. V hre budete musieť zúžitkovať nielen schopnosť presne strieľať, ticho sa presúvať, zvoliť si vhodné strategické miesto, ale samozrejme aj perfektnú znalosť najmodernejších implantovaných prístrojov vo vašom tele.
Implantát nesmrteľnosti

Svet budúcnosti

Metropola Night City vás dostane svojim futuristickým vzhľadom a obrovským množstvom najrôznejších možností interakcie s okolím. Keď sa budete snažiť dostať na miesto stretnutia, často zostanete v úžase, aké veľké množstvo ľudí a ďalších použiteľných predmetov sa v meste nachádza.

 

Typ distribúcie elektronická
Digitálna platforma GOG