Call of Duty: WWII

Neohodnotené
 
 

Pripravte sa na historické bitky, ktoré vás budú stáť veľa síl. Call of Duty: WWII sa vracia späť ku koreňom a milovníci série sa môžu tešiť na skutočné návaly nostalgie.

Dostupnosť Skladom
€64,99 / ks    
Kategória Hry na PC
 

Akčná historická strieľačka Call of Duty: WWII je ďalším z titulov, ktorý stavia na tvorbu remasterov prvého dielu. Hra síce nemá totožný príbeh, ale najznámejšie misie a lokácie pôvodnej hry z roku 2003, ako je vylodenie v Normandii alebo oslobodenie Paríža, tu nájdete v celej svojej kráse a veľakrát si budete hovoriť, že ste tu už niekedy boli. Za zmienku rozhodne stojí špičková herná grafika spojená so skvelými hereckými a dabérskymi výkonmi. Budete si naplno užívať každú minútu hry bez ohľadu na to, čo práve robíte. V hre nechýba multiplayer, v ktorom máte na výber z viacerých režimov. Okrem tých očakávaných, ako Classic alebo Deathmatch, sa môžete tešiť aj na prepracovaný a rôznymi spôsobmi vylepšený Nazi Zombies mód.

Prepracovaný príbeh

Do druhej svetovej vojny vstúpite ako mladý texaský farmár Red Danniels. V priebehu hry s ním vyhrávate významné bitky ako vylodenie v Normandii, oslobodenie Paríža alebo bitku v Ardenách. Všetky presuny hrdinu sú zámerné a celému príbehu dodávajú väčšiu dramatickosť.
Prepracovaný príbeh

Oslobodenie Európy

Vďaka jemnej a detailne spracovanej grafike spolu s vynikajúcimi hereckými a dabérskymi výkonmi budete často premýšľať, či ide o obyčajnú cut scénu, alebo efekt v priebehu hry. V hre nájdete dnes už neobvyklý systém "liečenia" pomocou lekárničiek, ktorý opäť prináša dávku nostalgie.
Oslobodenie Európy

Hra viacerých hráčov

V porovnaní s pôvodnou verziou z roku 2003 došlo k výraznému zlepšeniu multiplayera. Dokážete sa v ňom, predovšetkým vďaka frenetickému vylepšovaniu a premysleným levelom, zabaviť na niekoľko hodín. Keď vás klasický multiplayer omrzí, je tu špeciálny Nazi Zombie mód, ktorý vám ponúkne ďalšie množstvo úrovní a úplne nové typy úloh.

 

Typ distribúcie elektronická
Digitálna platforma Steam