Age of Empires 4 Age of Empires 4, elektronická, Microsoft Store

1 hodnotenie
 
 

Štvrtá časť svetoznámej real-time stratégie Age of Empires opäť stavia na osvedčenom hernom mechanizme svojich predchodcov, umocnenom prepracovanou grafikou v 4K rozlíšení.

Dostupnosť Skladom
€47,99 / ks    
Kategória Hry na PC
 

Jedna z najobľúbenejších real-time stratégií je opäť tu. Tešte sa na zdokonalené grafické prevedenie s novými technológiami, surovinami a jednotkami. Budujte prosperujúce mestá, spravujte zdroje a veďte svoje armády v ústrety víťazstvám na súši i na mori. Čaká vás štvorica rozličných kampaní s 35 misiami. Zvoľte si niektorú z ôsmich civilizácií (od Angličanov cez Číňanov a Rusov až po Mongolov) a zdolajte spolu s ňou skúšku času, v ktorej budete čeliť stredoveku či rannej renesancii. Každá z civilizácií disponuje špeciálnymi architektonickými dielami a bojovými jednotkami, s ktorými povediete epické historické súboje. Age of Empires IV ponúka aj režim pre viacerých hráčov s hneď niekoľkými hernými módmi.

Age of Empires 4

Osvedčená taktika

Na to, aby ste dokázali položiť základy úspešnej ríše, budete najskôr musieť preskúmať okolie a nájsť životne dôležité zdroje. Tie vám následne pomôžu pri budovaní nevyhnutných stavieb a prosperujúcej ekonomiky, aby ste mohli postaviť viac bojových jednotiek a odraziť tak neustále útoky nepriateľa. Veďte svoju krajinu v ústrety úspechu, pýšte sa mocnou armádou, obliehacou technikou a loďstvom. Keď nastane ten správny čas, uštedrite protivníkovi poriadnu príučku a radujte sa z víťazstva!

Osvedčená taktika

Bojujte o Anglicko

Age of Empires IV vám prostredníctvom štyroch herných kampaní predstaví svetové dejiny. Staňte sa jedným z vplyvných lídrov a čeľte kľúčovým bitkám a významným historickým míľnikom. V prvej kampani sa stretnete s Viliamom Dobyvateľom a podniknete náročnú cestu za podrobením Anglicka a získaním kráľovského trónu. Budete priamymi svedkami epického príbehu o nástupníctve, rodinných sporoch, anarchii a vzbure.

Bojujte o Anglicko

Boje trvajúce celé stáročia

Francúzsko, rokmi skúšané nájazdmi Angličanov, sa musí vzchopiť a odolať útoku. Túto krehkú krajinu po stáročia zoceľovalo rytierstvo, obrovská sila delostrelectva a tiež neúprosné odhodlanie sedliačky Jany z Arku. Práve ona ponesie v storočie trvajúcej kampani údel ochrancu Francúzska, aby zvrátila vývoj udalostí a položila základy francúzskeho národa.

Boje trvajúce celé stáročia

Vzostup Moskvy

Príbeh o rozmachu Moskvy sa začína skromnou enklávou na brehu rieky Moskva a časom vyvrcholí zrodením novej superveľmoci. V kampani sa zahráte na ikonických vodcov Ruska čeliacich predovšetkým mimoriadne brutálnej invázii Mongolov. Bude iba na vás, či nájdete vhodných spojencov, zvrátite vojnu na svoju stranu a podrobenie vymeníte za nezávislosť.

Vzostup Moskvy

Mocné Mongolsko

Počas vlády zjednotiteľov na čele s Džingischánom sa znepriatelené mongolské kmene spojili, aby vytvorili najväčšiu nezávislú suchozemskú ríšu na svete. Nedostatok zdrojov Mongoli vynahradili vynikajúcou taktikou, bojovými schopnosťami a umením adaptácie. Mongolská kampaň vám predstaví búrlivý vzostup tohto unikátneho impéria.

Mocné Mongolsko
Typ distribúcie elektronická
Digitálna platforma Steam