Bitdefender Antivirus Plus 1 lic. 12 mes. Bitdefender Antivirus Plus 1 lic. 12 mes., elektronická

6 hodnotení
 
 

Bitdefender Antivirus Plus ochrana pre vaše súkromie Bitdefender je komplexný antivírusový program, ktorý chráni váš počítač so systémom Windows pred nežiaducimi hrozbami.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €19,99
Ušetríte €2,30 (–11 %)
€17,69 / ks    
Kategória BITDEFENDER
 

Bitdefender Antivirus Plus ochrana pre vaše súkromie. 

Bitdefender je komplexný antivírusový program, ktorý chráni váš počítač so systémom Windows pred nežiaducimi hrozbami internetového veku. Je navrhnutý tak, aby posilnil maximálny výkon, takže si svoje bežné počítačové činnosti naplno užijete. Zároveň vám dopomáha si udržať vaše súkromie, takže sa môžete vo virtuálnom svete cítiť úplne bezpečne. Komplexné zabezpečenie Viacvrstevná ochrana chráni v reálnom čase pred elektronickými hrozbami, ako sú vírusy, červy, ransomware, trojany, rootkity či spyware. Analyzuje a identifikuje podozrivé aktivity a pomáha ich zastaviť priamo v zárodku. Zaceľuje diery v systéme a upozorňuje na zastaraný softvér. Nedôveryhodné weby v prípade potreby aj blokuje. Vaše osobné údaje tak budú úplne v bezpečí. Bezpečnosť bez rušenia Pre jednoduché ovládanie je tu program Autopilot. Ten je navrhnutý tak, aby odporučil najlepšie zabezpečenie na základe systémových potrieb a vzorcov používania, ktoré so zariadením vykonávate.

Dobrú rýchlosť a výkon navyše zaistí technológia Bitdefender Photon. Na notebooku určite oceníte režim batérie, ktorý vyladí systém tak, aby ste využili jej maximálny potenciál. Pokiaľ hráte vašu obľúbenú hru alebo sledujete film, program vás neurguje a čaká, až svoju činnosť dokončíte. Skenovanie hrozieb navyše prebieha v cloude, takže na vaše systémové zdroje nemá vplyv. Bezpečné online platby Antivírus tiež chráni vaše súkromie v online prostredí. S Bitdefender VPN si zaistíte anonymitu pri surfovaní internetom tým, že šifruje vašu prítomnosť.

Anti-tracker zase blokuje sledovače, ktoré zhromažďujú vaše dáta. So špecializovaným prehliadačom potom zaistíte úplne bezpečné internetové platby a vaše heslá si môžete ochrániť so správcom hesiel pomocou kybernetického trezoru. S nástrojom skartovača ide permanentne vymazať súbory z vášho počítača.

 
Typ distribúcie elektronická