Avast AntiTrack Premium - 1 lic. 12 mes.

5 hodnotení
 
 

Zastavte invazívne online sledovanie Webové stránky zhromažďujú informácie o vás, aby vytvorili jedinečný online profil, podľa ktorého vás môžu inzerenti identifikovať.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €19,99
Ušetríte €5,60 (–28 %)
€14,39 / ks    
Kategória AVAST
 

Zastavte invazívne online sledovanie

Webové stránky zhromažďujú informácie o vás, aby vytvorili jedinečný online profil, podľa ktorého vás môžu inzerenti identifikovať. Náš softvér proti sledovaniu vás upozorní, keď sa vás snooperi pokúsia nasledovať, a zastaví ich.  

Čo vedia inzerenti

Vaše online návyky spolu s nastavením zariadenia a prehliadača tvoria váš jedinečný digitálny odtlačok prsta, ktorý inzerentom umožňuje identifikovať vás z davu návštevníkov, zasielať vám spam cielenou reklamou alebo dokonca použiť cenovú diskrimináciu na zobrazenie zvýšených cien za všetko, čo ste skúmal, od leteniek po zdravotnú starostlivosť alebo poistné plány.  

Čo vidí vaša rodina

Skúmali ste svoje príznaky online? Teraz o nich vie aj váš manžel. Vaše predchádzajúce vyhľadávania a navštívené webové stránky sa môžu vo vašom prehliadači znova objaviť v najnevhodnejšom čase a trápne reklamy na produkty, ktoré ste si už kúpili alebo práve hľadali, sa môžu zobrazovať celej vašej rodine.  

Čo robia data mineri

Čím viac listujete, tým viac rozdávate. Vaša banka, poskytovateľ zdravotnej starostlivosti, dokonca aj váš obľúbený internetový obchod, používajú data mining na zhromažďovanie a ukladanie obrovského množstva informácií o vás. Stačí jedno porušenie ochrany údajov, aby ste o všetko prišli. Nikdy neviete, komu sa váš digitálny profil dostane do rúk, ani čo s ním urobia.  

Vezmite si späť svoje súkromie

Váš prehliadač o vás vie viac ako o vašej matke, manželke, šéfovi, dokonca aj o vašom lekárovi. A všetko vystavuje inzerentom, data minerom alebo komukoľvek, kto si sadne za váš počítač.

Zistite, kedy vás sledujú

Keď inzerenti sledujú vašu online aktivitu, automaticky ich odhalíme a zablokujeme.  

Uchovávajte svoju skutočnú identitu v tajnosti

Pri prehliadaní maskujeme vaše správanie na internete, aby nikto nemohol povedať, že ste to vy  

Zastavte cielenú reklamu

Keď nakupujete online, vaše nákupy skryjeme, aby sa vám nezobrazovali rovnaké reklamy.

Udržujte svoj operačný systém súkromný

Zabráňte tretím stranám v prezeraní, sledovaní a zhromažďovaní informácií o vašom počítači so systémom Windows 10.  

Typ distribúcie elektronická