Bitdefender Internet Security 1 lic. 12 mes

1 hodnotenie
 
 

Bitdefender má najlepšiu mieru detekcie v priemysle za posledných 5 rokov 500 miliónov systémov prevádzkuje bezpečnostný softvér Bitdefender po celom svete. Bitdefender využíva pokročilú umelú inteligenciu a ďalšie revolučné technológie na predvídanie, detekciu a okamžité blokovanie aj tých najnovších hrozieb skôr, ako vám môžu spôsobiť problémy.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €29,99
Ušetríte €5 (–16 %)
€24,99 / ks    
Kategória Antivírusy
 

Osvetlenie vášho systému

Objavte plný potenciál vášho digitálneho zariadenia. Bitdefender využíva minimálne zdroje, zatiaľ čo naše optimalizačné nástroje môžu zvýšiť čas naštartovania vášho počítača a celkový výkon.

POROVNAJTE ZNAČKY KYBERNETICKEJ BEZPEČNOSTI

 

Získate najinovatívnejšie technológie, ktoré predpovedajú, zabraňujú, detekujú a napravujú aj najnovšie kybernetické hrozby.Namiesto dôvery v meno skôr študujem antivírusové produkty, aby som zistil, kto ostáva na vrchole súčasnej hrozby. Bitdefender si roky získava moju dôveru vďaka úžasnému výkonu a inováciám chrániacim koncových používateľov.      

VÝHODY PRE VÁS

Bezpečné pred všetkými novými aj existujúcimi hrozbami

Trávenie viac času online vás môže vystaviť mnohým kybernetickým útokom. Viacvrstvová ochrana Bitdefenderu chráni vaše dokumenty, obrázky a videá pred všetkými známymi a vznikajúcimi hrozbami vrátane ransomvéru a škodlivého softvéru.

Ochrana proti phishingu

Online podvody sú na vzostupe, ale naša pokročilá ochrana proti phishingu vás ľahko udrží mimo nebezpečenstva. Bitdefender čuchá a blokuje webové stránky, ktoré sa vydávajú za dôveryhodné, aby ukradol finančné údaje, ako sú heslá alebo čísla kreditných kariet.

Bezpečné online bankovníctvo

Chráňte svoju platbu pri online nakupovaní alebo uskutočňujte bankové operácie prostredníctvom jedinečného vyhradeného prehľadávača, ktorý zaisťuje vaše transakcie a zabráni podvodom.

Rýchle, anonymné a bezpečné pri surfovaní na webe

S Bitdefender VPN sa môžete prestať starať o súkromie na webe. Chráni vašu prítomnosť online šifrovaním všetkého internetového prenosu. Chráňte svoje bankové informácie, heslá a stiahnuté súbory pred hackermi, keď používate pripojenie Wi-Fi.

Herné, filmové a pracovné režimy

Bitdefender detekuje, keď hráte, pracujete alebo sledujete film, takže vie, že vás nebude obťažovať zbytočnými požiadavkami. Týmto spôsobom sa môžete sústrediť na to, čo je dôležité. V závislosti na tom, čo sa rozhodnete vo svojich zariadeniach urobiť, Bitdefender dočasne zastaví vyskakovacie okná, upraví vizuálne nastavenia a pozastaví nedôležité aktivity na pozadí, aby ste si svoje zariadenie mohli vychutnať na maximum.

 

Verzia: 32/64 bit

Počet Zariadení: 1

Prenositeľnosť Licencie: Nie

Platnosť Licencie: 12 mesiacov

Typ Distribúcie: Digitálna

Dodanie: E-mailom (elektronický licenčný kľúč)

 

Podobné produkty

 • 7b83097810195ca34611046e5a3c07d4 mmf400x400 88
  ESET Internet Security 1 Rok/ 1 PC
  Skladom

  Hranie hier, pozeranie prezentácií či filmov – to všetko bez akýchkoľvek prerušení alebo spomalení systému. Ochrana je vyladená tak, aby šetrila systémové prostriedky na to, čo je pre vás prvoradé.

  Pôvodne: €49,90
  Ušetríte: €10,91 (–21 %)

  €38,99
 • B3FD030C 856B 4E79 BA81 3AC3121FB59B 300
  Bitdefender Antivirus Plus 1 lic. 12 mes. Bitdefender Antivirus Plus 1 lic. 12 mes., elektronická
  Skladom

  Bitdefender Antivirus Plus ochrana pre vaše súkromie Bitdefender je komplexný antivírusový program, ktorý chráni váš počítač so systémom Windows pred nežiaducimi hrozbami.

  Pôvodne: €19,99
  Ušetríte: €2,30 (–11 %)

  €17,69
 • 8B064BB3 3A21 4A6C BF32 24F269B30180 BDTS15
  Bitdefender Total Security – 12 mes. 5 lic.
  Skladom

  Bitdefender má najlepšiu mieru detekcie v priemysle za posledných 5 rokov 500 miliónov systémov prevádzkuje bezpečnostný softvér Bitdefender po celom svete. Bitdefender využíva pokročilú umelú inteligenciu a ďalšie revolučné technológie na predvídanie, detekciu a okamžité blokovanie aj tých najnovších hrozieb skôr, ako vám môžu spôsobiť problémy.

  Pôvodne: €79,99
  Ušetríte: €43,10 (–53 %)

  €36,89